5 ימי ספארי + 6 ימי פינוק בזנזיבר

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בזנזיבר ללא עלות השאירו פרטים👇

אז חזרנו מחופשה מדהימה בטנזניה ואלו המלצותיי
קודם כל ספארי 5 ימים בהחלט מספיקים יום בטרנגירי, יומיים סרנגיטי יום בנגורונגורו ויום באגם מניארה, אנחנו סגרנו עם חזרון והמדריך פרדי שהיה מדהים ממליצה בחום, לא היה חסר לנו כלום, מים קרים כל הזמן, ארוחות טובות ומשביעות, משקפת בג'יפ שהיה תמיד נקי ומסודר, פרדי תמיד דאג למה שביקשנו גם לקח אותנו לראות את השבט מסאי שהייתה חוויה ולקנות מזכרות במקום זול וחזרון כל הזמן התקשר לוודא שהכול בסדר ולא חסר לנו כלום. ישנו לילה בארושה כי הטיסה שלנו הגיעה בלילה, 2 לילות באוהלים מפוארים, לילה בלודג' רגיל ולילה בלודג' מפואר וכל זה ב-1500$ אנחנו היינו זוג אבל כמובן שאם זה יותר זה פחות וגם תלוי איפה אתם מחליטים לישון. 5 ימים בהחלט היו מספיקים, ראינו את כל החיות חוץ מקרנף ופרדי בהחלט תרם עם הידע הרחב שלו. חזרון +2550658600079.
משם המשכנו ל-6 ימים מפנקים בזנזיבר שם לנו חלק בחוף Matemwe שהיה רגוע שלו ושקט, ממש הייתה לנו בריכה פרטית שם, זה נמצא במזרח צפון זנזיבר והמשכנו לנוונגווי בסוף שהיה קצת יותר מלא באנשים, שניהם היו מדהימים כל אחד והייחודיות שלו.
מונית בזנזיבר יש לקחת רק עם לילי המדהימה, מחירים הכי זולים ותמיד זמינה לעזור +255777709353.
לגבי טיולים אז עשינו 2 עם עומר שהשם כינוי שלו זה זיל הזול, ממש אוהב את הישראלים, לומד עברית, מדריך מנוסה שיעשה מה שתרצו, קבוצה או טיול פרטי, יש לו את כל סוגי הטיולים וידע רחב בזנזיבר.
אנחנו עשינו את הספארי בלו, אי האסירים, סטון טאון וחוות התבלינים שממליצה בחום.
טלפון של עומר +255777162360.
כולם זמינים בוואטס אפ, טלפון ומייל.
זהו, טנזניה מדהימה, אנשים חמים שתמיד מוכנים לעזור וחוויה בהחלט מספקת.
תהנו וכבר מקנאה במי שבדרך לשם.
אהבת? דרג!

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בזנזיבר ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בזנזיבר מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על זנזיבר!