חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בזנזיבר ללא עלות השאירו פרטים👇

הטיול מספר 1 בזנזיבר!

תפגוש את המדריך שלך בנקודת המפגש, ואז אתה נוסע לאורך הכביש הראשי לכיוון Pwani Majangani, במשך כ-4 ק"מ. הסיור בדרך כלל עוצר לכמה דקות בחנות מקומית בה תוכלו לקנות אוכל ומתנות להציע כמתנה לכפר (משחקים, קמח, אורז ועוגיות לילדים).

לקוחות מוזמנים לתמוך בקהילה המקומית (זה הנוהג שבאים לבקר בכפר). ואז אתם עוזבים את כביש האספלט כדי לרכוב בשטח דרך שדות האורז, שם המדריך שלכם עוצר למשך כ-15 דקות כדי להסביר את הכלכלה, התרבות וההרגלים של הכפרים בחלק האמצעי של האי . מאוד מרגש!

לאחר הסבר זה, הטיול ממשיך בסביבת האי כדי להגיע לכפר המקומי, שם תעצרו למשך כשעה.

למטיילים תהיה הזדמנות להתארח עם הילדים, לשחק איתם ולהיות בקשר עם קהילת הכפר. לאחר מגע ראשון זה, המדריך שלך יציע לאורחים פירות טריים מקומיים (פירות טריים עונתיים).

לאחר מכן, לכו ל"בית המטורף", בית טיפוסי בכפר הכפרי, כשהמדריך שלכם דן בחייו ובתרבותו של העם הזנזיברי. לפני החזרה לטרקטורונים, בקרו במטעים של קינמון, ציפורן, למון גראס וזנים אחרים, המטופחים על ידי אנשי הכפר.

לבסוף יוצאים מהכפר ברכיבה אל Pwani Majangani כדי להגיע לכפר הדייגים. בכפר תעצרו לכמה דקות כדי להסביר את ההבדל בין הכפר הכפרי לקהילה המבוססת על חוף האי.

בעקבות דרך החול, העוברת דרך בתי הדייגים, מגיעים לאתר הנופש Waikiki, שם תעצרו כ-15 דקות. ב-Waikiki תוכלו ליהנות מפוקצ'ה (פיצה לבנה איטלקית טיפוסית).

תוכלו לנוח על החוף, להירגע ולשחות בים, לפני שתקפוץ חזרה על הטרקטורון ותסיים את הטיול בחזרה לרובע הראשי. יחזירו אותך בחזרה למלון שלך.

5/5 - (2 votes)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה בזנזיבר ללא עלות השאירו פרטים👇

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בזנזיבר מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על זנזיבר!